Zagęszczony haftowany koral aksamitny okrągły dywan kosz poduszka na krzesło namiot poduszka sypialnia dywanik do salonu mata do zabawy dla dzieci.

Availability: In stock

US $8.50

Tanie i rabaty Zagęszczony haftowany koral aksamitny okrągły dywan kosz poduszka na krzesło namiot poduszka sypialnia dywanik do salonu mata do zabawy dla dzieci Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

Płatności:

1. Akceptujemy płatności kartą kredytową, przelewem bankowym i innymi płatnościami obsługiwanymi przez AE.
2. Proszę podać swoje specjalne wymagania (kolor, paczki itp.) podczas składania zamówienia lub zostawić nam wiadomość.

Wysyłka:

1. Upewnij się, że twój adres wysyłki jest poprawny. Proszę zostawić nam swój dostępny numer telefonu. Jest to wymagane przez pocztę w chinach przy wypełnianiu formularza wysyłki!!
2. Zwykle wysyłamy paczkę za pośrednictwem metod wysyłki sprzedawcy. Prosimy o kontakt, jeśli chcesz wysyłać przez innych modeli wysyłki, takich jak DHL, UPS, FedEx, EMS, itp podczas składania zamówienia.

Czas dostawy:

Wszystkie produkty zostaną dostarczone w ciągu 3-5 dni roboczych.
Pocztą lotniczą: 15-20 dni do azji, europy, ameryki północnej
Przez DHL, UPS, FedEx: 3-5 dni roboczych do większości krajów

Zwroty i gwarancja:

1. Dokładnie sprawdzimy przedmiot przed wysyłką.
2. Jeśli nie jesteś zadowolony z przedmiotu z jakiegokolwiek powodu, skontaktuj się z nami. Wyślemy ci nowy lub zwrócisz pieniądze, gdy tylko otrzymamy zwrócony przedmiot.

Informacje zwrotne:

Jeśli masz przyjemny nabrać doświadczenia w naszym sklepie, proszę zostawić pozytywne opinie dla naszych produktów i usług z 5-star rating.
Prosimy o kontakt z nami w przypadku jakichkolwiek problemów i dać nam szansę, aby rozwiązać go przed opuszczeniem negatywnej opinii. Twoje zrozumienie jest bardzo cenne.


238155941;

Related Product