Kryształowe aksamitne dywany do salonu antypoślizgowy dywan nadający się do prania sypialnia studium jadalnia dywaniki dekoracja sypialni alfombra 2x3m.

Availability: In stock

US $95.68

Tanie i rabaty Kryształowe aksamitne dywany do salonu antypoślizgowy dywan nadający się do prania sypialnia studium jadalnia dywaniki dekoracja sypialni alfombra 2x3m Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

Kryształowe aksamitne dywany do salonu antypoślizgowy dywan nadający się do prania sypialnia studium jadalnia dywaniki dekoracja sypialni alfombra 2x3m1. ORóżnica koloru

Zdjęcia produktów są robione przez profesjonalnych fotografów i dostosowywane później, w miarę możliwości, aby były zgodne z rzeczywistymi produktami. Jednak ze względu na oświetlenie, odchylenie wyświetlacza i osobiste zrozumienie koloru, może występować pewna różnica koloru między rzeczywistym produktem a zdjęciem. To nie jest problem z jakością produktu. Proszę zapoznać się z rzeczywistym produktem.


2. OZmarszczki

Ze względu na objętość dywanu jest zbyt duża, może być pakowana tylko przez składanie próżniowe. Nieuniknione jest, że pojawią się zmarszczki, co nie jest problemem z jakością.Zagięcie zniknie po kilku dniach, a także może zostać rozwiązane przez prasowanie.Mam nadzieję, że rozumiesz. Lepiej daj nam recenzję po tym, jak ten produkt będzie normalny, dziękuję!


Rozmiar produktu

120x160 cm = 47.24x63.00 w

140x200 cm = 55.12x78.74 w

160x230 cm = 63.00x90.55 w

200x300 cm = 78.74x118.11 w

Uwaga

1. Ze względu na ograniczenie wielkości logistyki, na dywanie pojawią się zmarszczki, które zostaną równomiernie wciśnięte pod ciężkimi przedmiotami, gdy je otrzymasz, i odzyskają się za kilka dni.

2. Jeśli otrzymany produkt ma specyficzny zapach, proszę umieścić go w wentylowanym miejscu do wentylacji, a zapach zniknie po pewnym czasie.

3. Wymiary są mierzone ręcznie, więc wystąpi błąd kilku centymetrów. Proszę zwrócić uwagę przy zakupie.

4. Proszę dokładnie sprawdzić swój adres po zakupie, aby uniknąć nieotrzymania towaru.

5. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy, gdy je zobaczymy. Sobota i niedziela mogą być powolne, aby odpowiedzieć, ponieważ odpoczywamy.


237311846;

Related Product