D18 inteligentny zegarek mężczyźni pomiar ciśnienia krwi nadgarstek krokomierz opaska do monitorowania stanu zdrowia SmartWatch dla Ios Android.

Availability: In stock

€ 6,09

Tanie i rabaty D18 inteligentny zegarek mężczyźni pomiar ciśnienia krwi nadgarstek krokomierz opaska do monitorowania stanu zdrowia SmartWatch dla Ios Android Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

Skorzystaj z notiction:1. Urządzenia przenośne monitorują działalność człowieka za pomocą czujników elektronicznych i znajdują się na poziomie elektroniki użytkowej. To normalne dla niektórych odchyleń. Użytkownik powinien traktować dane obiektywnie.2. Proszę nie porównywać do sprzętu szpitalnego o czytaniu, to nie jest urządzenie medyczne!3. Przed użyciem zeskanuj kod QR w instrukcji, aby pobrać aplikację i podłączyć ją do zegarka za pomocą aplikacji.4. Dla użytkownika androida: zawsze autoryzuj dostęp do aplikacji na wszystkie telefony i zawsze pozwól mu działać. I proszę włączyć GPS w telefonie przed podłączeniem go.5. Ładuj go przez 2-3 godziny, kiedy go otrzymasz. Po długiej dostawie zabrakło mu mocy. Dziękuję ci!Funkcja:Tętna Tracker;Ciśnienie krwi;Tlenu we krwi;Passometer;Tryb sportowy: kroki, skiipping, situp;Tracker snu;Kalorii;Naciśnij wiadomość;Przypomnienie o połączeniu;Budzik;Anti-lost;Pilot zdalnego sterowania;Powiadomienia w mediach społecznościowych;Wiadomość z przypomnieniem.Język aplikacji: koreański, rosyjski, hiszpański, angielski, niemiecki, włoski, japoński, francuski, chińskiZegarek język: angielskiSpecyfikacja:Styl: SportMateriał obudowy: tworzywo sztuczneTyp ekranu: 1.3 cal TFT 240*240Zespół odpinany: takEkran dotykowy: takKompatybilność: wszystkie zgodneBluetooth: 4.0Akumulator: 90mAhCzas czuwania: około 8-12 dniCzas pracy: około 4-6 dniSystem: IOS 9.0 i Android 5.0 powyżejPakiet zawiera:1 * inteligentny zegarek1 * instrukcja obsługi1 * opakowanie detaliczne1. Istnieje 1-2cm różnicy w zależności od ręcznego pomiaru. Proszę dokładnie sprawdzić rozmiar przed zakupem przedmiotu.2. Należy pamiętać, że niewielka różnica koloru powinna być akceptowalna ze względu na światło i ekran.3. Po długim transporcie niektóre przedmioty mogą być zepsute. Jeśli został uszkodzony, skontaktuj się z nami, zaoferujemy ci satysfakcjonującą odpowiedź.Wskazówki:1. Ten produkt może tylko seurface splash wodoodporny (zimna woda), proszę nie nosić go do pływania, upuść go do wody lub moczony w wodzie ect.2. Jeśli zegarka nie można dotknąć w środku, proszę lekko dotknąć ekranu w lewo, efekt będzie lepszy.3. Jeśli nie można uruchomić zegarka, należy go zmienić na 5-10 minut przed użyciem
240328856;

Related Product