2022 LIGE nowy połączenia Bluetooth inteligentny zegarek mężczyźni w pełni dotykowy wodoodporna Fitness sportowy zegarek luksusowy inteligentne zegarki dla mężczyzn z systemem Android IOS.

Availability: In stock

US $34.19

Tanie i rabaty 2022 LIGE nowy połączenia Bluetooth inteligentny zegarek mężczyźni w pełni dotykowy wodoodporna Fitness sportowy zegarek luksusowy inteligentne zegarki dla mężczyzn z systemem Android IOS Ciesz się ✓ bezpłatną wysyłką na cały świat! ✓ 90-dniowa ochrona kupujących. ✓ Łatwy zwrot. ✓ Gwarancja zwrotu pieniędzy.

Product Discription

2022 LIGE nowy połączenia Bluetooth inteligentny zegarek mężczyźni w pełni dotykowy wodoodporna Fitness sportowy zegarek luksusowy inteligentne zegarki dla mężczyzn z systemem Android IOS

Parametry produktuEkran: rozdzielczość 1.28 cala 454*454Panel dotykowy: pełny ekran dotykowyBateria: 260MahMetoda ładowania: magnetyczneWodoodporny: IP67
Parametr sprzętowy
Wersja Bluetooth: BLE 5.0Wersja systemu: Android powyżej 4.4 lub IOS powyżej 8.4
Funkcja oprogramowania
Krokomierz, niestandardowe wybieranie, sterowanie muzyką, połączenie Bluetooth, przypomnienie o połączeniach, przypomnienie aplikacji społecznościowych, przypomnienie o wiadomościach, Alarm bezruchu, ciśnienie krwi, tlenu we krwi, tryb uśpienia, tryb sportowy, Alarm, odtwarzanie muzyki, stoper.
Język
Bransoletka obsługuje języki: angielski, chiński, portugalski, polski, hiszpański, francuski, rosyjski itp.Aplikacja obsługuje języki: angielski, chiński, rosyjski, francuski, niemiecki, portugalski, hiszpański, japoński, polski, arabski, koreański holenderski.
Pakiet zawiera
Host, ładowarka, pasek na rękę, instrukcja obsługi, pudełko

Po otrzymaniu zegarka najpierw ładuj. Ponieważ po długim okresie logistyki zegarek ma niski poziom naładowania baterii. Przed użyciem zeskanuj kod QR w instrukcji, aby pobrać aplikację i podłączyć ją do zegarka za pomocą aplikacji.


1. Wysyłamy towar w ciągu 1-3 dni roboczych po potwierdzeniu płatności.

2. Powiadom mnie swój aktualny adres w ciągu 1-2 dni po dokonaniu płatności; W przeciwnym razie wysyłamy towar zgodnie z twoim adresem. Upewnij się, że jest poprawny.

3. Standardowy wybór do rejestracji pakietu singapurskiego! Zazwyczaj czas dotarcia do miejsca docelowego wynosi od 15 do 60 dni, a różne kraje/regiony dotrą w różnych momentach!

4. Czasami trwa to dłużej z powodu złej pogody, która zmarnuje czas odprawy celnej. Dlatego, gdy nie otrzymasz towaru na czas, prosimy o cierpliwość. Jeśli nadal nie otrzymałeś przedmiotu w ciągu 60 dni, skontaktuj się z nami, a pomożemy ci go śledzić.

FAQ, kiedy można dostać oferty?

P: jak zegarek nazywa aplikację

Odpowiedź: w instrukcji znajduje się kod QR. Telefon komórkowy musi pobrać aplikację, a telefon komórkowy ma włączoną funkcję lokalizacji. Otwórz podłączony zegarek z Bluetooth w aplikacji

P: czy zegarek ma wiadomość z przypomnieniem o połączeniu?

Odpowiedź: po podłączeniu zegarka do aplikacji mobilnej zegarek wyświetli przypomnienia o informacjach i przypomnienia o połączeniach

P: czy zegarek jest wodoodporny?

-Odpowiedź: ip67 wodoodporny dip67 (proszę nie wkładać go do gorącej wody, proszę nie przynosić zegarek do nurkowania)

P: czy to jest gwarancja na zegarek?

Odpowiedź: zegarek jest gwarantowany przez jeden rok

P: kilka dni po wysłaniu płatności

Odpowiedź: wysłane w ciągu 3 dni

P: czy chcesz kupić zegarek z ładowarką?

Odpowiedź: z ładowarką

P: ile kosztuje wysłanie do mojego kraju?

Odpowiedź: darmowa wysyłka

P: czy mój produkt ma numer śledzenia?

Tak, wyślemy numer śledzenia każdego zamówienia wraz z zamówieniem i możesz sprawdzić jego status wysyłki na odpowiedniej stronie internetowej.

P: czy twój sklep obsługuje sprzedaż bezpośrednią? (Sprzedaż hurtowa)

Odpowiedź: nasz sklep obsługuje sprzedaż hurtową


221595207;

Related Product